hírek
bemutatkozás
szolgáltatások
tajekoztatok
panaszkezelés
Új Széchenyi Hitel Program
kötelező felelősségbiztosítás
kondíciók
fogyasztóvédelmi oldalak
Tájékoztató a túlzott eladósodottság kockázatairól
fiókhálózat
nyilvánosságra hozatal
linkek
elszamolas
Bíróságon kívüli adósságrendezéssel összefüggő információk
arfolyamok
éves beszámolók
Szolgáltatási térkép
Állásajánlat
Egyesülés
impresszum

center topcenter bottom

Állásajánlat a Rónasági Takarékszövetkezetnél

Rónasági Takarék állást hirdet
Vállalati MID Office munkatárs munkakörbe

Szervezeti besorolás: MID Office

Feladatok:

  • Vállalati hitelek teljes körű kezelése, kivéve az ügyfélkapcsolat tartást, tárgyalást.
  • Vállalati hitelhez kapcsolódó Központi Back Office feladatok elvégzése.
  • Statisztikai jelentések készítése.
  • Jelentések, beszámolók készítése Igazgatóság, Felügyelő Bizottság, Ügyvezető testület részére.
  • Szervezeti felépítés alapján feletteseinek történő rendszeres beszámolás.
  • Vezetői döntések, utasítások előkészítése.

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség
  • terhelhetőség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • pontosság, rugalmasság, megbízhatóság,
  • képesség az önálló és csapatmunkára
  • az MS Office programok gyakorlott kezelése

Előny:

  • szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • széleskörű termékismeret

Munkavégzés kezdete: 2017.10.03.

Munkavégzés helye: Fülöpszállás

A levél tárgya minden esetben a következő legyen: jelentkező neve_munkakör megnevezése.

Jelentkezési határidő: 2017.08.31.

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a kozpont@ronasagi.tksz.hu e-mail címre várjuk álláspályázat tárgyi megjelöléssel.

Kérjük, pályázatában fogalmazza meg jövedelem igényét.

A Rónasági Takarékszövetkezet állást hirdet
Kecel fiókjába
ügyfélszolgálati referens munkakörbe

Feladatok:

  • lakossági és vállalati termékek értékesítése,
  • lakossági és vállalati számlavezetés,
  • befektetési és hitelezési ügyféltanácsadás,
  • lakossági ügyfelek hitelügyleteinek bonyolítása;
  • ügyfelek akvirálása

Elvárások:

  • udvariasság, pontosság, rugalmasság, megbízhatóság

Előny:

  • pénzintézetnél szerzett értékesítési tapasztalat
  • államilag elismert alapfokú nyelvvizsga
  • értékpapírjogi vizsga
  • valuta-pénztárosi vizsga

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a kozpont@ronasagi.tksz.hu e-mail címre várjuk "álláspályázat" tárgyi megjelöléssel.

netbank
hirek, informaciok

2017. szeptember 25.

Tisztelt Ügyfelünk,
Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2017.10.04-től a következők szerint módosul nyitva tartásunk:
tovább »

2017. szeptember 19.

Internetbank átállásunk sikeresen megtörtént. Közvetlen elérése a továbbiakban: https://electra7.takinfo.hu/ linken keresztül, illetve pénzintézetünk honlapjáról is lehetséges, a www.ronasagi.hu címen.
A rendszer változásával kapcsolatos kérdéseivel kérjük, forduljon bizalommal kirendeltségeink munkatársaihoz.

2017. szeptember 15.

Tájékoztatjuk, hogy internetbank szolgáltatásunk elérése technikai átállás miatt szünetel 2017.09.18. 19:00 óra - 2017.09.19. 05:00 óra között.
Megértését köszönjük!

2017. július 14.

Fontos Változás! Takarékszövetkezetünk új NetBank szolgáltatást vezet be, mely arculati és kezelési változásokat is jelent. A részletekért kattintsanak. tovább »

2017. február 8.

Tisztelt Ügyfeleink! Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Kecskemét, Horváth Cirill téri kirendeltségünk 2017. 03. 01-én összevonásra kerül a kecskeméti, Kőhíd utcai fiókunkkal. Részletekért kattintsanak! tovább »

2017. február 1.

Takarék jelzálog hitel közlemény tovább »

2016. október 10.

Tájékoztatás szombati munkarendről tovább »

2016. október 5.

NetBOSS rendszer karbantartás tovább »

2016. augusztus 11.

Takarékmatrica program megszüntetése tovább »

2016. február 1.

Tájékoztató karbantartásról
Tájékoztatni szeretnénk Önöket, hogy 2016.02.06-a szombati napon 20:00 óra és 2016.02.07-e vasárnap 06:00 óra között Takinfo Kft. adatközponti hálózati karbantartást végez, mely érinti Takarékszövetkezetünk szolgáltatásait. tovább »

2015. március 25.

Hirdetmény a társasházak, lakásszövetkezetek, építőközösségek és iskolai takarékossági csoportok betéteinek OBA-védelméről
tovább »

Hirdetmény a betétbiztosítás szempontjából betétnek minősülő okiratokról
tovább »

2014. november 17.

Rövid tájékoztató a számlatulajdonosok részére a készpénzátutalási megbízást érintő Postai kódon alapuló befizetés bevezetésről, a kapcsolódó nyomtatványt érintő változásokról
tovább »

Tényleges tulajdonosi nyilatkozat nélkül jövőre nem indíthatnak banki műveleteket a vállalatok
tovább »

2014. november 3.

HIRDETMÉNY
a panaszok intézéséről és más fórumokhoz történőbejelentésről, ügyfélbejelentések csatornái
tovább »

Tájékoztató a Tényleges Tulajdonosi Nyilatkozat Megújításáról
Tájékoztatópdf format Nyilatkozatpdf format

2014. szeptember 15.

Megújul a forint
tovább »

2014. augusztus 8.

HIRDETMÉNY
tovább »

2014. július 31.

Tisztelt Ügyfeleink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy az elkövetkező hetekben megnövekedett ügyfélforgalom várható.
A napi rendszeres ügyfélforgalom, ügyfélkiszolgálás zavartalanul működik.

2014. július 22.

Tájékoztató az Orgovány és Vidéke Tksz. betétesei számára
közlemény pdf format

2014. február 28.

Ügyféltájékoztató a pénzügyi rezsicsökkentéssel kapcsolatban

2014. február 20.

Egyes ügyfeleknek bankkártya-limitet kell módosítaniuk az ingyenes készpénzfelvétel maximumösszegéhez
MNB közlemény pdf format

2014. január 9.

Tájékoztató az ingyenes készpénzfelvételről
tovább »

2013. november 27.

Év végi munkarend
letöltés pdf format

2013. november 26.

Tájékoztatás lakossági fizetési számlákról történő hiteltörlesztésekről
tovább »

2013. október 28.

A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség tájékoztatása
tovább »